Uživo: Jaki sastavi Čukaričkog i Partizana

Derbi 36. kola Linglong Superlige Srbije igra se od 16:40h na Banovom brdu između Čukaričkog i Partizana. Pedja Milosavljevic / STARSPORT Veći imperativ ima Čukarički koji se i dalje bori za treće mesto na tabeli sa Vojvodijom, mada je jasno da će sledeće sezone sva tri kluba igrati u Ligi konferencija. Ali, i Partizan je izveo dosta jak sastav, i pored najave Aleksandra Stanojevića da bi mogao da pruži priliku mlađim igračima. Čukarički, pak, ima u timu trojicu bivših igrača Partizana. To su defanzivac Miladin Stevanović, vezista Danilo Pantić i napadač Đorđe Jovanović. Čukarički i Partizan su neretko priređivali goleade, pa bi tako moglo da bude i ovog puta. Na četiri od poslednjih pet duela bilo je tri ili više pogodaka. Utakmicu ćemo pratiti iz minuta u minut putem Live BLOG-a na B92.n...