Voždovac i Novi Pazar lako do pobeda, Proleter proigrao u nastavku

Voždovac, Proleter i Novi Paraz, sve tri ekipe koje se bore za opastanak u eliti, ostvarili su pobede u 36. kolu Superlige Srbije. Foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT Voždovac je kod kuće bio bolji od kruševačkog Napretka, 4:2 (3:0), Novi Paraz je pobedio Mladost sa 4:1 (3:1), dok je Proleter kao domaćin uzeo bodove protiv Radnika, 3:0 (0:0). Voždovcu je bilo dovoljno da sa tri gola u rasponu od 20 minuta u prvom delu obezbedi slavlje, i to protiv ekipe koja je pre toga ostvarila niz od šest pobeda. Purtić iz penala u 21, Stojčev u 34. i Janković u 39. minutu zatresli su mrežu Kruševljana i tako učinili drugi deo znatno lakšim. Do kraja, Miloš Stojčev je još jednom u 75. minutu postigao gol, da bi konačnih 4:2 postavio Marko Bačanin u 82. minutu. Proleter se u prvom delu mučio protiv Radnika,...