Vest Hem ne odustaje od Lige šampiona

Fudbaleri Vest Hema savladali su posle preokreta Barnli na gostovanju 2:1 u poslednjoj utakmici 34. kola Premijer lige. EPA-EFE/PETER POWELL Junak "čekićara" bio je Majkl Antonio, koji je postigao oba gola, posle centaršuta svojih saigrača.On je prvo u 21. minutu "poništio" pogodak Vuda, posle ubačaja Coufala, da bi samo devet minuta kasnije, nakon asistencije Benrame, savladao Poupa. Ekipa Dejvida Mojesa sačuvala je tako šanse da se naredne sezone nađe u Ligi šampiona. Trenutno su peti sa 58 bodova, tri manje od četvrtoplasiranog Čelsija. Iza Vest Hema je Totenhem sa 56, odnosno Liverpul sa 54, uz meč manje. Barnli još uvek nije osigura opstanak i za to će mu biti dovoljna jedna pobeda u naredna četiri kola. Premijer liga, 34. kolo: VBA - Vulverhempton 1:1 (0:1) Dianje 62 – ...

Izvor: SETimes