Sergej u 90+2 za pobedu, Juventus lako protiv Đenoe VIDEO

U terminu od 15:00 odigrane su tri utakmice 30. kola Serije A. EPA-EFE/EMANUELE PENNACCHIO Sergej Milinković-Savić doneo je pobedu svojoj ekipi. Lacio je savladao Veronu u gostima sa 1:0 (0:0). Pobedonosni gol u 92. minutu postigao je Sergej Milinković-Savić. Srpski reprezentativac Darko Lazović odigrao je ceo meč, dok je Ivan Ilić ušao sa klupe u 69. minutu. Juventus je kao domaćin savladao Đenou sa 3:1 (2:0). Crno-beli ostaju na trećem mestu sa 62 osvojena boda, 12 manje od vodećeg Intera. Poveli su već u 4. minutu, kada je Kuluševski pogodio na asistenciju Kvadrada. Morata je duplirao prednost u 22. minutu, a Đenoa se u igru vraća u 49. minutu preko Skamake. Pobedu Juventusu donosi američki vezista Mekini, koji je na asistenciju...

Izvor: Poznati