Beloti sa kreča pogurao Torino ka opstanku VIDEO

Fudbaleri Torina savladali su kao gosti Udineze sa 1:0 u 30. kolu Serije A. EPA-EFE/FABIO MURRU Pobedonosni gol za "bikove" postigao je Andrea Beloti u 61. minutu iz penala, koji je sam izborio."Zebre" su bile blizu da na isti način izjednače, međutim, sudija je posle konsultovanja VAR-a u 72. minutu odlučio da ne dosudi jedanaesterac. Nije bilo mnogo prilika na meču, a najbolju su propustili domaći, u 34. minutu, kada je Molina sa ivice kaznenog prostora šutirao preko gola. Udineze je 12. sa 33 boda, šest više od Torina, koji je prvi iznad crte i opasne zone. Ispod njih je Kaljari sa pet bodova manje, ali i utakmicom zaostatka. Serija A, 30. kolo: Specija – Krotone 3:2 (0:1) Verde 63, Mađore 90, Erlić 90+2 – Điđi 40, Simi 78 ...