Remi u berlinskom derbiju

Fudbaleri Herte i Union Berlina podelili su bodove. EPA-EFE/ANNEGRET HILSE Završeno je i 27. kolo Bundeslige utakmicom između Herte i Union Berlina, u kojoj nije bilo pobednika.Igralo se na stadionu Uniona, koji je poveo već u 9. minutu preko Roberta Andriča i doneo veliku radost svojim navijačima. Prednost je trajala sve do 35. minuta, kada su gosti imali jedanaesterac i u gol ga je pretvorio Dodi Lukebakio. Do kraja susreta golova nije bilo i meč je završen rezultatom 1:1. Union Berlin ima 39 bodova i deli sedmo mesto sa Štutgartom, dok je Herta na 14. mestu sa 25 bodova. Bundesliga, 27. kolo Nedelja Štutgart – Verder 1:0 (0:0) Augustinson 81ag Union Berlin – Herta 1:1 (1:1)Andrič 9 – L...