Uživo: Ko će biti novi šampion Srbije?

U finalu Košarkaške lige Srbije sastaju se Crvena zvezda i Mega. Foto: Starsport Posle dva odigrana susreta rezultat je 1-1, a odlučujući treći meč igra se od 20 časova i 30 minuta u hali "Aleksandar Nikolić".Zvezda je pred svojom publikom dobila prvi meč, dok je Mega u drugom meču kao domaćin uspela da porazi crveno-bele i unese dramu u ovo finale. "Izuzetno loša prva četvrtina uticala je na dalji tok utakmice u petak. Mega je pokazala kvalitet i talenat i u tom meču, sa druge strane, apsolutno sam svestan potrošnje kod naših igrača i još svesniji problematike koju izazivaju brojne povrede", rekao je trener crveno-belih Dejan Radonjić za klupski sajt. "Želimo trofej i moramo pronaći energiju za još jedan meč u ovoj sezo...