Kursna lista za 13. septembar

Kursna lista za 13. septembar
Zvanični srednji kurs: 119,3358 KURSNA LISTA BR.175
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 13.09.2017. GODINE
ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLjEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1118,9778119,6938
36AustralijaAUD179,674480,1538
124KanadaCAD181,592282,0832
156KinaCNY115,201815,2932
208DanskaDKK115,987316,0835
392JapanJPY10090,155290,6978
578NorveškaNOK112,676712,7529
643Ruska FederacijaRUB11,72411,7345
752ŠvedskaSEK112,471412,5464
756ŠvajcarskaCHF1103,4320104,0544
826Velika BritanijaGBP1132,0802132,8750
840SADUSD199,230899,8280
...
Pročitajte čitavu vest na RTS
Povezane vesti
Više o...