Suma i Tošić za pobedu Partizana nad Moldeom

Fudbaleri Partizana savladali su u Beogradu Molde sa 2:1 (1:1) u prvom meču za plasman u Ligu Evrope. -Revanš meč igra se za sedam dana u Norveškoj..

Fudbaleri Partizana pobedili su Molde sa 2:1, u prvoj utakmici baraža za Ligu Evropa.Strelci za Partizan bili su Sejduba Suma u 45. i Zoran Tošić u 84. Gol za Molde u 44. je dao Matis Boli.Revanš će se igrati sledećeg četvrtka u Norveškoj.U prvom poluvremenu, do samog njegovog finiša, nije bilo velikih uzbuđenja, osim pokušaja Ejkrema i dobre odbrane Stojkovića u 12. minutu.Nakon toga obe ekipe nisu bile precizne u završnici sve do 43. minuta kada je Boli doneo prednost Moldeu. Boli je sve sam uradio, „polomio” je trojicu igrača Partizana, šutira...