Japanski klizač prvi otkriven u dopingu | Politika.rs

Japanski klizač prvi otkriven u dopingu

Kei Saito prihvatio privremenu suspenziju i dobrovoljno je napustio Olimpijsko selo. – Marko Vukičević 25. u alpskoj kombinaciji, Damir Rastić 76. u kvalifikacijama za kros kantri. – Bronzana medalja za Ruse u karling miksu.

Naši takmičari na 23. Zimskim olimpijskim igrama ostvarfili su rezultate prema očekiuvanju u odnosu na konkurenciju. Tako je skijaš Marko Vukićević zauzeo 25. mesto u alpskoj kombinaciji, dok je Marko Stevović ostao bez plasmana.Vukićević je do 25. mesta stigao rezultatom od 2:11,74 i bio je 5,22 sekunde sporiji od osvajača zlatne medalje Austrijanca Marsela Hiršera. Vukićević je u spustu ostvario vreme od 1:21,31, dok je slalom završio za 50,43 sekundi.Marko Stevović je spust završio kao 59. rezultatom od 1:24,47, ali nije završio drugu trku pa ...