Ništa od srpskog duela u Parizu, Mute pobedio Lajovića i igra protiv Novaka

Dušan Lajović ipak neće ukrstiti reket sa najboljim teniserom sveta Novakom Đokovićem na Mastersu u Parizu. Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images Lajović, koji je ovu nedelju započeo kao 34. teniser sveta, poražen je na startu turnira u "Bersiju" od laki luzera, francuskog tenisera Korentana Mutea, 6:4, 1:6, 6:3.Bio je to meč koji je trajao 105 minuta i u kojem je Lajović imao priliku da ostvari bolji rezultat protiv 97. igrača sveta, ali nažalost nije uspeo u tome. Francuz je načinio brejk u sedmom gemu prvog seta za 4:3, potom je na 5:4 servirao za set kada je Lajović imao priliku da vrati brejk, ali nije iskoristio tu šansu i Mute je dobio tri poena u nizu i set (6:4). Drugi set je bio daleko bolji što se tiče igre tenise...