Prvo pokrao Novaka, a onda i Karena – užasna odluka sudije VIDEO

Teniski sudija Adel Nur napravio je katastrofalnu grešku u drugom setu meča između Karena Hačanova i Danijela Evansa. Igrao se taj-brejka, Hačanov je vodio 1-0, i rezultat na semaforu je bio 7:7 kada je britanski teniser poslao lopticu u aut. Nur je rekao da je loptica bila u terenu, na šta Hačanov je Hačanov rekao: "Ne, ne, ne... Video sam da je 'ovoliko' loptica u autu". Rus nije mogao da veruje, Evans je ni kriv ni dužan došao do mini brejka koji je u sledećem poenu uspeo da potvrdi i dođe do izjednačenja u setovima. Prilikom odlaska na kratku pauzu između setova, Hačanov je snažno udario u mrežu, a potom je i reketom lupio po stolici gde sedi sudija. Epilog – Hačanov je izgubio treći set i meč. Ruski žestoko je oštećen od strane Adela Nura, kojem ovo nije prvi put...

Izvor: SETimes