Atletiku samo bod u Vigu VIDEO

Fudbaleri Selte i Atletiko Madrida su remizirali rezultatom 1:1 u 35. kolu španske LaLige. EPA-EFE/SALVADOR SAS Atletiko je čak 15. remijem ove sezone dopustio Sevilji da se eventualnom pobedom izjednači sa njima na tabeli, dok je Selta osvojila bitan bod u borbi za opstanak.Domaćin je doživeo veliki šok već u prvom minutu, pošto je Alvaro Morata uspeo da donese prednost "jorgandžijama". To je bilo praktično jedino zanimljivo što se moglo videti u Vigu tokom prvih 45 minuta. Ali, već u četvrtom minutu drugog poluvremena mogao se videti i drugi go, kada je Mendes poslao loptu do Beltrana koji je izjednačio na 1:1. Do kraja meča Selta je bila bolji rival, imala je par velikih šansi, ali su mreže mirovale. U 89. mimnutu sudija Hose Sančes je zaustavio ig...