Arsenal dominirao, pa sve uprskao za deset minuta VIDEO

Fudbaleri Arsenala i Lestera remizirali su rezultatom 1:1 u 34. kolu Premijer lige. Photo by Michael Regan/Getty Images "Tobdžije" su remijem prekinule niz od tri pobede u Premijer ligi, dok su "lisice" osvojile bod nakon što su u prošlom kolu prekinule niz loših rezultata.Zbog pobede Čelsija, Lester je pao na četvrto mesto na tabeli, dok je Arsenal ostao na sedmom, a može da padne i na deveto u zavisnosti od ostalih rezultata. U prvom poluvremenu viđen je veliki broj prilika. Prvu je propustio Ihenaćo, da bi drugu iskoristio Obamejang u 21. minutu posle asistencija Sake. Do kraja poluvremena Arsenal je mogao da postigne barem jedan gol, ali je odbrana Lestera nekako uspela da se izbori sa velikim brojem napada domaćina. Takođe, poništen...