Srpski defanzivac skrivio penal, Atletiko lako sa Maljorkom

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su na svom terenu Maljorku sa 3:0 (2:0), na otvaranju 34. kola španske LaLige. EPA-EFE/JUANJO MARTIN Izabranici Dijega Simeonea odigrali su sasvim zadovoljavajuće prvo poluvreme, u kojem su praktično "slomili" rivala.Domaći igrači su preko Alvara Morate postigli dva gola u prvih 45 minuta, da bi Koke stavio u završnici tačku na utakmicu. Važna je ovo pobeda za "jorgandžije", pošto je borba za Ligu šampiona i te kako zanimljiva. Atletiko i dalje drži treću poziciju na tabeli, ali za petama su mu Sevilja, Viljareal i Hetafe. Pre prvog gola na utakmici, po jednu priliku propustile su obe ekipe – Janik Karasko sa jedne, odnosno Idrisu Baba Mohamed sa druge strane. Domaći do vođstva stižu u 29. minutu, kada je Alvaro Morata r...