Roma odustala od Lige šampiona VIDEO

Fudbaleri Udinezea iznenadili su Romu i pobedili je rezultatom 2:0, u 29. kolu Serije A. Photo by Paolo Bruno/Getty Images "Vučica" je upisala drugi poraz zaredom i spala na 12 bodova zaostatka od Atalante, koja je na četvrtom mestu, poslednjem koje vodi u Ligu šampiona.Udineze je, sa druge strane, osvojilo veoma bitna tri boda u borbi za opstanak i sada je na šest od zone ispadanja. Prvi gol viđen je već u 12. minutu kada je Lazanja zatresao mrežu domaćina, a stvari je za njih otežao Peroti koji je u 30. minutu dobio direktan crveni karton. Roma se trudila da sa igračem manje dođe do gola, ali nije stvorila praktično nijednu pravu priliku. Udineze je u 71. postigao poništen gol, ali osam minuta kasnije, preko Ilije Nestorovskog, ipak uspeo da dup...