Arsenal neumoljiv, Lester nastavio da tone VIDEO

Fudbaleri Arsenala i Njukasla ostvarili su ubedljive pobede, dok je Lester ponovo razočarao, u 32. kolu Premijer lige. Photo by Mike Egerton/Pool via Getty Images Arsenal je sa 4:0 pobedio Norič na domaćem terenu za drugu pobedu zaredom u eliti, dok je Norič upisao četvrti neuspeh u nizu.Na prvi gol čekalo se do 33. minuta, kada je Obamejang zatresao mrežu Krula, a samo četiri minuta kasnije i Džaka se upisao u listu strelaca. Naredne dve šanse imali su gosti, koji su umalo došli i do penala u 60. minutu. Ipak, VAR soba je potvrdila da najstrože kazne neće biti. To je bilo sve što je viđeno od Noriča u ovoj utakmici, pa se u 67. minutu ponovo upisao Obamejang posle velike greške odbrane gostiju. Za konačnih 4:0 pobrinuo se Sedrik Soareš u 81. minutu. Lester je na gostovanju Evert...

Izvor: SETimes