Gober jači od Dončića – preokret nezaustavljive Jute VIDEO

Košarkaši Jute Džez dobili su u derbiju Zapada Dalas Meverikse 112:107 posle preokreta. Foto: Reuters/USA Today Sports Teksašani su sjajno krenuli u Solt Lejk Sitiju, imali su +12 u prvoj četvrtini, Juta je uspela da izjednači početkom drugog poluvremena, ali se Mevsi vraćaju na +10 krajem trećeg perioda.Međutim, domaćin strpljivom igrom stiže do novog poravnanja sredinom četvrtog kvartala (93:93), a potom u neizvesnoj završnici serijom 6:0 u poslednjem minutu stiže do pobede. Jutu je do 14. trijumfa u poslednjih 15 utakmica predvodio trio Mičel-Bogdanović-Gober. Donovan Mičel je bio najefikasniji sa 25 poena uz 8 skokova i 5 asistencija, dok ga je sjajno pratio Bojan Bogdanović sa 23. Ipak, najbolji pojedinac domaćeg t...