Aguero spasao Siti, Francuz šokirao Everton u nadoknadi

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na gostovanju Šefild junajted 1:0, u 24. kolu Premijer lige. (Photo by Catherine Ivill/Getty Images) Izabranici Pepa Gvardiole do minimalnog trijumfa došli su golom Serhija Aguera, koji je priliku na susretu dobio tek u drugom poluvremenu. Španac je od starta krenuo sa Žezusom, što se ovoga puta nije ispostavilo kao dobro s obzirom da je Brazilac promašio penal u 36. minutu. Siti nije uspevao da probije odbrambeni bedem Šefilda, činilo se da će ponovo razočarati, međutim De Brujne i Aguero su se pobrinuli da tri boda ode u Mančester. Belgijanac je sjajnom loptom pronašao Argentinca, koji je samo postavio stopalo i time poslao loptu u mrežu. Igrao se 73. minut. Do k...