Nestvarni Trej Jang nedovoljan za šampione

Košarkaši Toronta savladali su kao gosti ekipu Atlante sa 122:117, a domaćima nije pomogla ni sjajna partija Treja Janga. Photo by Maddie Meyer/Getty Images Odlični plejmejker Hoksa je na terenu proveo 39 minuta, a zabeležio je čak 42 poena, 15 asistencija i šest skokova.Atlanta je najbolje odigrala drugu četvrtinu, koja im je podigla samopouzdanje i veru da mogu da pobede aktuelne šampione, prvi put posle dve i po godine. To se nije dogodilo, pošto su Reptorsi podigli nivo igre u drugom poluvremenu, naročito u poslednjem kvartalu. Ipak, usledio je još jedan pokušaj domaćih da stignu do preokreta, ali su gosti iznenađenje sprečili i na kraju stigli do 28. pobede ove sezone. Najefikasniji pojedinac u redovima Toronta bio je Norman Pauel sa 27...