Vlahovićev gol za pobedu – Fiorentina srušila Napoli

Fudbaleri Fiorentine su rezultatom 2:0 pobedili Napoli na San Paolu u 20. kolu italijanske Serije A. Photo by Francesco Pecoraro/Getty Images Fiorentina je uspela da dođe do velike pobede u 20. kolu Serije A, a ovoga puta su porazili ekipu Napolija i to na njihovom stadionu na jugu Italije.Do prvog gola se nije dugo čekalo, pošto je Federiko Kijeza već u 26. minutu utakmice postigao pogodak na asistenciju Marka Benasija. Obe ekipe su pokušavale da dođu do gola, ali se mreže više nisu tresle i ljubičasti su sa golom prednosti otišli u svlačionice na takozvani veliki odmor. Već na startu drugog poluvremena, Diego Deme je morao da zameni povređenog Alana, a ubrzo potom Fiorentina pravi ključnu izmenu kada Patrik Kutrone izlazi, a...