Spektakularan obračun Ingrama i Mičela VIDEO

Proteklu noć u NBA ligi obeležio je duel u kojem su Nju Orleans Pelikansi posle produžetka savladali Jutu Džez 138:132. Foto: Reuters/USA Today Sports Dva tima vodila su potpuno izjednačenu borbu od prvog minuta, tokom četiri perioda su se konstantno smenjivali u vođstvu, a nijedan tim nije uspevao da stigne do dvocifrene prednosti.U samoj završnici meča Juta je imala šansu da pobedi, ali je Gober bio polovičan sa linije za slobodna bacanja na 0,2 sekundi pre kraja pa je doneo gostima samo produžetak. Pročitajte još Jokić spasao Denver u San Francisku VIDEO Nakon dva izjednačena minuta u dodatnom periodu, Bogdanović trojkom donosi Džezu naizgled ogromnih 5 poena prednosti (132:127), ali to je bila poslednja dobra stvar koju su uradili domaći igr...