Remi Osasune i Sevilje

Fudbaleri Osasune i Sevilje su odigrali nerešeno (1:1) u 16. kolu La Lige. EPA-EFE/JESUS DIGES Ekipa iz Sevilje je propustila priliku da se dodatno približi Real Madridu i ostaje na trećoj poziciji sa 31 bodom, tri manje od ekipe iz prestonice.Sa druge strane, Osasuna zauzima desetu poziciju i ima 23 boda posle 16 mečeva. Gostujuća ekipa je stigla do prednosti u 11. minutu preko Munira El Hadadija, a 22 minuta kasnije gol Čičarita je poništen zbog ofsajda. U drugom minutu nadoknade sudijskog vremena je izjednačenje doneo Luis Ezekijel Avila. Od 61. minuta je Osasuna ostala bez Ojera koji je dobio drugi žuti karton, a u 70. je VAR tehnologija odlučila da nije bilo elemenata za penal u korist Se...