Brajton i Vulvsi podelili bodove

Fudbaleri Brajtona i Vulverhemptona su odigrali nerešeno (2:2) u 16. kolu Premijer lige. (Tanjug/Gareth Fuller/PA via AP) Ovakav ishod ne ide u prilog nijednoj ekipi, s obzirom na to da je Brajton pobedom mogao do plasmana u gornji deo tabele, dok je Vulvsima bio potreban ceo plen za peto mesto koje trenutno zauzima Mančester junajted. Gosti su do prednosti stigli u 28. minutu, kada je Raul Himenes ostavio upotrebljivu loptu za Dioga Žotu, koji je mirno realizovao šansu. Izjednačenje je stiglo u 34. minutu, preko Nila Mopeja, a svega dva minuta kasnije Dejvi Proper je doneo potpuni preokret. Novo vraćanje na početak se dogodilo u 44. minutu, pošto je Žota postigao svoj drugi pogodak. U 62. minutu je su...