Sergej kralj Rima, Srbin golom u 74. minutu srušio na travu Juventus!

Sergej Milinković-Savić je obeležio derbi susret 15. kola Serije A u kojem je Lacio pobedio tim šampiona Juventusa sa 3:1. Photo by Marco Rosi/Getty Images Reprezentativac Srbije bio je čovek odluke jer su nebesko-plavi njegovim golom u 74. minutu stigli do prednosti od 2:1.Bio je to 15. meč za Milinkovića-Savića u startnoj postavi Lacija ove sezone i njegov treći pogodak, prvi u prvenstvu posle 11. oktobra i susreta sa Lećeom (4:2). Dobro je krenulo za goste, jer je u 25. minutu Kristijano Ronaldo uspeo da zatrese mrežu i donese prednost Juventusu. Betankur je sve uradio, sjajno je uposlio Portugalca koji je iz neposredne blizine samo prosledio loptu u mrežu Lacija. U finišu prvog poluvremena, tačnije u prvom minutu nadoknade, Lacio je izje...