Maksimović isključen u remiju Napolija i Udinezea VIDEO

Fudbaleri Udinezea podelili su bodove sa Napolijem na svom stadionu u utakmici 15. kola italijanske Serije A, koja je završena rezultatom 1:1. Photo by Francesco Pecoraro/Getty Images Udineze je uspeo da napravi veliki rezultat u 15. kolu osvojivši bod u meču sa Napolijem. Napolitancima definitivno ne cvetaju ruže ove sezone, osvojili su samo 21 bod na 15 utakmica uz gol razliku 24:19. Udineze je uspeo već u prvom poluvremenu da obraduje navijače kada je Kevin Lazanja na asistenciju Seka Fofane zatresao mrežu i doneo "Zebrama" vođstvo od 1:0, posle jedne sjajne akcije po sredini. Napoli je do izjednačenja stigao u 69. minutu utakmice. Poljski fudbaler Pjotr Zjelinski je na veoma lep način savladao Huana Musa i poslao loptu u donji desni ugao gde ovaj...