Od očaja do sjaja – PSŽ pobedio Monpelje

Fudbaleri Pari Sen Žermena su rezultatom 3:1 pobedili Monpelje iako su prilično dugo imali rezultatski zaostatak. Photo by David Ramos/Getty Images PSŽ je uspeo da upiše i 13. pobedu u fudbalskom šampionatu Francuske nad ekipom Monpeljea u jednoj veoma interesantnoj utakmici.Verovali ili ne, ali Monpelje je do vođstva došao krajem prvog poluvremena, kada je u 41. minutu autogol postigao defanzivni vezista Leandro Paredes. Tim rezultatom se i otišlo na "veliki odmor", a novo uzbuđenje smo videli u 72. minutu kada je Pedro Mendez zbog prekršaja zaradio drugi žuti karton i ostavio Monpelje da se bori sa PSŽ–om sa desetoricom fudbalera. Samo dva minuta potom brazilska zvezda, Nejmar, postigla je veoma lep pogodak...