Žesus proradio, Siti ubedljivo slavio

Fudbaleri Mančester sitija su rezultatom 4:1 pobedili Barnli u utakmici 15. kola engleske Premijer lige. Photo by Alex Livesey/Getty Images Mančester siti je posle iznenađujućeg remija u prošlom kolu uspeo da pobedi Barnli i ponovo dođe do jednocifrenog zaostatka za Liverpulom.Do nove pobede, desete u šampionatu, vodio je brazilski napadač Gabrijel Žesus koji je prekinuo post i sa dva postignuta pogotka pomogao Sitiju da upiše nova tri boda. Svoj prvi pogodak, Žesus je postigao već u prvom poluvremenu, kada je na asistenciju iskusnog Davida Silve uspeo da matira odličnog Nika Poupa i da dovede "Građane" do prednosti. Svoj drugi pogodak, brazilski napadač je postigao već na samom startu drugog poluvremena, tačnije...