Frankfurt tone!

Fudbaleri Ajntrahta su zabeležili i treći uzastopni poraz u Bundesligi. EPA-EFE/HASAN BRATIC Ekipu u kojoj nastupaju srpski fudbaleri Filip Kostić, Mijat Gaćinović i Dejan Joveljić u poslednjoj utakmici 13. kola Bundeslige savladao je Majnc sa 2:1. Tim iz Frankfurta je na gostovanju poveo u 34. minutu, golom Martina Hinteregera koji se odlično snašao u gužvi u kaznenom prostoru protivnika. Pjer Kund Malong je u 34. minutu imao priliku da izjednači šutem iz slobodnog udarca, ali je golman Frederik Ronov odlično reagovao. Ajntraht je u 44. minutu ostao sa igračem manje, pošto je Dominika Kora isključio sudija Manuel Grafe. Majnc je utakmicu na početak vratio u 50. minutu, pošto je Karim Onisivo isko...