Ludilo na Sardiniji, Kaljari sa 1:3 do 4:3!

Fudbaleri Kaljarija i Sampdorije odigrali su sjajnu utakmicu, ujedno i poslednju u 14. kolu Serije A. Photo by Enrico Locci/Getty Images Bio je to veoma uzbudljiv meč na Sardiniji, naročito u drugom poluvremenu kada je postignuto čak šest golova, a u glavnim rolama bili su strelci, Žoao Pedro i Fabio Kvaljarela.Gosti iz Đenoe poveli su u 38. minutu iz penala koji je u gol pretvorio iskusni napadač Fabio Kvaljarela. Sampdorija je uspela da dođe i dro drugog gola i to u 52. minutu kada je Gaston Ramirez udarcem iskosa sa leve strane pogodio levi gornji ugao gola domaćina. U 69. minutu bivši igrač Rome, Rađa Naingolan sjajnim udarcem sa 20 metara pogodio je levi donji ugao i smanjio na 1:2, ali samo minut kasnije na centaršut Ga...