Engleska posramila Crnu Goru, Češka ostavila tzv. Kosovo bez Evropskog prvenstva!

Fudbaleri Engleske demolirali su Crnu Goru i palsirali se na Evropsko prvenstvo, dok je isti uspeh ostvarila Češka koja je pobedila tzv. Kosovo. Photo by Laurence Griffiths/Getty Images Engleska je razbila Crnogorce na domaćem terenu rezultatom 6:0 a meč je bio gotov u 37. minutu kada je već bilo 5:0."Gordi albion" je potpuno razmontirao selekciju Crne Gore i maksimalno dobro koristio prilike. Levi bek Lestera Ben Čilvel se istakao sa tri asistencije u prva tri gola svog tima, redom dodajući lopte Čembrlejnu i dvaput Kejnu. Za četvrti gol pobrinuo se Markus Rašford, a do kraja poluvremena het-trik je kompletirao Kejn. Engleska je nastavila da napada i u drugih 45 minuta, a Crna Gora je potpuno potonula. Ipak, domaćin nije bio brutalan kao u prvom poluvremenu, te ...