Mesijeve čarolije: Skrivi faul za gol, pa odgovori sa dva bisera iz slobodnjaka! VIDEO

Šestostruki osvajač "Zlatne lopte" Lionel Mesi još jednom je pokazao kakav je majstor. Photo by Alex Caparros/Getty Images Napadač Barselone je u susretu 12. kola Primere protiv Selte pokazao vanserijsku klasu postigavši het-trik za 48 minuta igre.Mesi je Barseloni doneo prednost iz penala u 23. minutu, da bi u 41. zaradio neopravdano žuti karton jer je pre stigao do lopte od protivničkog igrača. Sudija je dosudio faul, a Selta je golom iz Lukasa Olaza iz slobodnog udarca izjednačila. Usledila je magija, prvo je Mesi u nadoknadi prvog poluvremena iz slobodnog udarca postigao gol za 2:1, a u trećem minutu drugog poluvremena, takođe iz slobodnog udarca još jednom je zatresao mrežu. Kao iz penala, to izgleda...