PSŽ opstaje na vrhu, Rajković opet sačuvao mrežu

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su Brest rezultatom 2:1 golom koji je postigao Mauro Ikardi i ostali prvoplasirani u Ligi 1. Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images PSŽ je bez većih problema zabeležio i desetu pobedu u šampionatu Francuske i sada imaju 9 bodova prednosti u odnosu na Anže koji je odigrao meč bez golova.Anhel Di Marija je doveo Parižane do vođstva u 39. minutu, da bi rezultat poravnao Grandsir u 72. minutu. Pobedu PSŽ–u doneo je nekadašnji kapiten Intera Mauro Ikardi u 85. minutu ovog susreta. Drugoplasirani tim Lige 1, ekipa Anžea odigrala je meč bez golova sa Remsom u gostima, a nekadašnji golman Crvene zvezde Predrag Rajković sačuvao je mrežu uz dve maestralne odbrane. Isti rezultat je bio i na susretu Lila i M...