Real protutnjao kroz Eibar, Valensija do bodova protiv Granade

Fudbaleri Reala ostvarili su sedmu pobedu u ovoj sezoni u La Ligi pošto su kao gosti slavili protiv Eibera sa ubedljivih 4:0. Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images Kraljevski klub je tako posle remija sa Betisom uspeo da zabeleži pobedu, a sav posao izabranici trenera Zinedina Zidana završili su u prvom poluvremenu.Trebalo im je praktično pola sata da obezbede visoku prednost, ali doduše uz dva pogotka iz penala. Karim Benzema je u 17. minutu preciznim udarcem iskosa sa leve strane doneo prednost Madriđanima, da bi tri minuta kasnije kapiten Serhio Ramos iz penala povisio na 2:0. Još jednom je sudija Adrijan Kordero Vega pokazao na belu tačku za Real i to u 29. minutu, a ovog puta je Benzema šutirao i pogodio - 0:3. Imao je Eiba...