Nastavlja se Brešin ponor – Torino brojao do 4

Fudbaleri Torina rezultatom 4:0 pobedili su Brešu na gostovanju u utakmici 12. kola italijanske Serije A. Photo by Tullio M. Puglia/Getty Images Torino je upisao i četvrtu pobedu u domaćem šampionatu, dok je Breši ovo bio osmi poraz i nalaze se na dnu tabele, zajedno sa Spalom.Andrea Beloti je sa bele tačke bio precizan u 17. minutu, da bi samo devet minuta kasnije na isti način doneo veliku prednost Torinu i pri odlasku na "veliki odmor" rezultat je glasio 2:0. Domaća ekipa je u 41. minutu ostala sa igračem manje na terenu pošto je Aleš Matjeu zaradio drugi žuti karton i bilo je jasno da će samo čudom Breša moći do bodova. U nastavku su gosti samo dodatno uvećali svoju prednost. To su uspeli zahvaljujući Aleksu Berengeru, koji je p...