Lampard zategao Čelsi – Lukin Palas šesta žrtva zaredom VIDEO

Fudbaleri Čelsija pobedili su Kristal Palas rezultatom 2:0 na domaćem terenu, u 12. kolu Premijer lige. Photo by Mike Hewitt/Getty Images Čelsi je nastavio sa dobrim rezultatima u prvenstvu i zabeležio šestu pobedu u nizu, dok je Palas četvrti meč zaredom ostao bez tri boda.Domaćin je u prvom poluvremenu imao nekoliko dobrih prilika, ali se Palas dobro branio ne pokušavajući da napadne. Tim Frenka Lamparda je u 52. minutu uspeo da probije odbranu gostiju posle fenomenalnog pasa Vilijana, koji je Ejbrahamu ostavio lak zadatak pred golom protivnika. Su situaciju možete videti OVDE. "Plavci" su nastavili da napadaju ne dopuštajući rivalu da se opusti ni u jednom trenutku. Prilike su se ređale, ali gola n...