Nica i Bordo podelili bodove

Fudbaleri Nice i Bordoa odigrali su nerešeno 1:1, na startu 13. kola Lige 1. Photo by Kevork Djansezian/Getty Images U duelu ekipa koje se bore za plasman u Evropu nismo videli pobednika, što je na kraju i pošten završetak s obzirom na broj prilika na obe strane. Nica i Bordo imali su svoje šanse, ali ih nisu iskoristili i posle trinaest odigranih utakmica nalaze se na trećem, odnosno desetom mestu, a deli ih dva boda. Nica je prva stigla do gola prednosti, pošto je Le Melo u 27. minutu savladao Benou Kostila. Gosti su u 49. minutu izjednačili iz penala koji je realizovao Džimi Brian. Do kraja meča mreže se nisu tresle i ostalo je 1:1. Nica u narednom kolu gostuje Lionu, dok Bordo čeka Mon...