Keln će sanjati sudiju – Hofenhajm do pobede u 98. iz penala

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su na gostovanju Keln 2:1, u prvom meču 11. kola Bundeslige. Photo by Jörg Schüler/Bongarts/Getty Images Domaći fudbaleri u trećoj utakmici zaredom nisu uspeli da dođu do boda i nalaze se zoni ispadanja, dok su gosti ostvarili petu pobedu zaredom.Hofenhajm je u poslednje četiri utakmice pobedio Bajern, Šalke, Hertu i Paderborn, a sada su golom iz penala u 98. minutu došli do sva tri boda. Keln je prvi došao do vođstva kada je Kordoba u 34. minutu savladao Baumana. Sa rezultatom 1:0 otišlo se na pauzu. Odmah na startu Hofenhajm stiže do izjednačenja. Sargis Adamjan, momak koji je ušao u 46. minutu u igru, samo dva minuta na koj što je zamenio Rudija dolazi do pogotka. ...