Kramarić pogurao Hofenhajm do pobede

Fudbaleri Hofenhajma ostvarili su pobedu u susretu osmog kola Bundeslige. Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Image Oni su kao domaćini bili bolji od ekipe Šalkea, 2:0, a oba pogotka postignuta su u drugom poluvremenu. Šalke je dugo odolevao, tačnije sve do 72. minuta kada je hrvatski internacionalac Andrej Kramarić bio na pravom mestu, posle odbitka, uspeo je loptu rutinski da smesti u mrežu gostiju. Pet minuta pre kraja gosti iz Gelzenkirhena su kapitulirali i drugi put. Posle brze kontre i asistencije Hunbera Ilas Bebu je uspeo da sa desetak metara loptu pošalje iza leđa golmana Nubela za konačnih 2:0. Do bodova je došao i Keln i to kao domaćin, protov Paderborna. Jarčevi su slavili sa ubedlj...