Lalatović: Nisam opsovao sudiju

Trener fudbalera Vojvodine Nenad lalatović oglasio se posle incidenta i prekida prijateljskog meča sa Brešom u Italiji koji je prekinut u 50. minutu. Foto:Nenad Mihajlovic/Starsportphoto U momentu prekida, Breša je vodila sa 2:1, a posle provokacija jedne grupe navijača sa albanskom zastavom i ulaska desetak navijača Novosađana na teren, meč je prekinut. Lalatović je u izjavi za Mondo otkrio o čemu je pričao sa sudijom Amabileom Danijelom koji mu je tokom prvog poluvremena pokazao crveni karton. "Kod vodećeg gola Breše prvo je bio ofsajd, a penal nije postojao. Drinčiću je iscepan šorts, sudija nije svirao faul. Kriterijum je bukvalno bio 80:20 i ja sam u jednom trenutku odmahnuo rukom 'Daj, sviraj faul'. Nisam opsovao sudiju, ali on mi je rekao, 'Ja sam internacional...