Kup Srbije: Voždovac pobedio Partizan, pa ispao od Teleoptika

Fudbaleri Proletera i Teleoptika pridružili su se Partizanu u osmini finala Kupa Srbije. Foto: Screenshot/YouTube/FK Voždovac Proleter je eliminisao Javor pobedivši goste iz Ivanjice sa 2:1, posle preokreta u Novom Sadu.Teleoptik je izbacio favorizovani Voždovac pobedom na penale na "krovu" sa 8:7, nakon 2:2 u regularnih 90 minuta. Gosti su poveli preko Kneževića u 13. minutu, ali Voždovac preokreće u drugom poluvremenu. Krasić poravnava na startu drugog dela igre, da bi u 71. Živojinović doneo 2:1 domaćinu. Međutim, dva minuta pre kraja Teleoptik uspeva da izjednači na 2:2 i izbori penale. Posle sedam savršenih serija, igrač Voždovca promašuje u osmoj, a gosti to kažnjavaju i prolaze dalje.Nakon izvođenja penala ...