Veliki preokret Arsenala sa igračem manje

Fudbaleri Arsenala pobedili su Aston Vilu na svom stadionu rezultatom 3:2, iako su na poluvremenu imali gol zaostatka. Photo by Steve Bardens/Getty Images Utakmica je užasno počela po ekipu Arsenala, a sjajno po goste iz Birmingema.Aston Vila je preko Džona Mekgina stigla do prednosti već u 20. minutu utakmice, kada je sjajno utrčao po desnom boku, dobio precizno dodavanje od El Gazija i iz peterca prosledio loptu u mrežu. Posle nekih dvadesetak minuta, Ejnsli Mejtland Najls koji je već imao žuti karton pravi faul nad Tejlorom, pa dobija drugi žuti i crveni karton, pa je za njega utakmica bila završena. Početkom drugog poluvremena, Nikola Pepe sa bele tačke donosi izjednačenje, a novo vođstvo za Aston Vilu stiže već u sledećem napadu. Kapiten D...