Jović bez minuta, Benzema spasao Real

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Sevilju na gostovanju rezultatom 1:0 u petom kolu španske LaLige. Photo by Aitor Alcalde/Getty Images Srpski napadač Luka Jović nije dobio šansu da zaigra na ovoj utakmici od trenera Zinedina Zidana.Sevilja se dobro držala u prvom poluvremenu i bila jednak rival Madriđanima, a na pauzu se otišlo bez golova. U drugom poluvremenu domaćin je češće napadao i šutirao ka golu rivala, ali nije uspevao da ugrozi gol Kurtoe. U 64. minutu usledila je kazna "kraljeva", pošto je Benzema iskoristio asistenciju Karvahala i pogodio 0:1. U 88. minutu krenulo je veliko slavlje na stadionu "Ramon Sančes", pošto je domaćin uspeo da izjednači. Ipak, sudija je odlučio da konsultuje VAR, a on j...