LŠ: Inter u nadoknadi vremena izbegao poraz od Slavije!

Fudbaleri Intera su uspeli da izbegnu šokantan poraz na startu nove sezone Lige šampiona. Tanjug/AP Photo/Antonio Calanni Izabranici trenera Antonija Kontea su odigrali nerešeno (1:1) sa praškom Slavijom.Sve do trećeg minuta sudijske nadoknade vremena su gosti vodili na stadionu Đuzepe Meaca, ali je italijanska ekipa ipak uspela da izjednači i osvoji bod. Jesu fudbaleri Intera imali terensku inicijativu tokom cele utakmice, ali to nisu uspeli da materijalizuju. U prvom poluvremenu su uputili šest šuteva u ka golu protivnika, međutim samo jedan je išao u okvir gola, dok je na drugoj strani fudbaleri Slavije dva puta naterali Samira Handanovića da reaguje. Oba gola su viđena u drugom poluvremenu, najpre je Pet...