Linglong: Debakl Rada, Čukarički savladao Radnički

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Radnički iz Niša sa minimalnih 1:0 na domaćem terenu u 7. kolu Linglong Superlige Srbije. Foto: FK Čukarički Čukarički je zabeležio peti trijumf u domaćem prvenstvu, dok su Nišlije pretrpele drugi poraz.Tim sa "Brda" je dodao gas u drugom poluvremenu i pojačao ritam, što im se isplatilo u 80. minutu kada je Kajević iskoristio asistenciju Kovača. U narednom kolu, koje se igra posle reprezentativne pauze, Čukarički gostuje Voždovcu, dok Radnički dočekuje Vojvodinu. Veliku goleadu videli smo u Lučanima, gde je Mlados remizirala sa Javorom - 3:3. Javor je poveo u ranoj fazi utakmice preko Dolmagića, da bi Mladost preokrenula golovima Bojovića i Palovića. Javor je uspeo da izjednači prvo preko Mrkaića, da bi zatim prednost domaćinu vr...