Ivić i Rajković na Čairu, kraj za Titograd, Priština ispala na penale

Fudbaleri Makabija iz Tel Aviva, u čijim redovima su Vladimir Ivić i Predrag Rajković, biće protivnica niškog Radničkog u Ligi Evrope. Starsportphoto Makabi je u dvomeču eliminisao mađarski Ferencvaroš ukupnim rezultatom 2:1 i sada će na megdan Nišlijama za nedelju.Srpski trener vodio je ekipu posle uvodnog remija u Budimpešti (1:0) do minimalnog trijumfa na domaćem terenu, a strelac jedinog pogotka bio je Atar u finišu prvog poluvremena. Rajković je bio među stativama svih 90 minuta, ali nije imao mnogo posla jer je svih šest udaraca protivničkih igrača išlo van okvira gola. U kvalifikacijama za drugo po jačini evropsko takmičenje, u kojima nastupaju tri srpska kluba, bilo je mnogo ekipa sa ovih prostora, a prvo neprijatno iznenađenje doživela je Priština. Tim sa...