Klipersima srpski derbi, Teo i Bogdan dvocifreni

Košarkaši Los Anđeles Klipersa pobedili su Sakramento Kingse sa 126:105 u Stejpls centru tačno na polovini sezone u NBA ligi. Printscreen / NBA I Miloš Teodosić i Bogdan Bogdanović su imali po više od deset poena. Teodosić je za pobednički tim ubacio 11 poena (4/6 iz igre, tri trojke).Bogdan je imao 13 koševa (5/9, jedna trojka), a obojica su imali po pet asistencija. Tim Miloša Teodosića je od starta nametnuo svoj ritam, a jedino vođstvo su Kingsi imali pri rezultatu 4:0. Već tada Kingsi počinju da pokazuju boljke koje ih prate tokom čitave sezone. Prvu da startna postava počinje meč užasno, a druga da se odbrana igra vrlo loše. Domaćin pravi seriju 12:0 i već u prvoj četvrtini pokazuje da se pobednik neće dovoditi u pitanje. Na poluvreme se otišlo sa 64:45, a...