Jovetić ne pomaže Kneževima, Marsej ubedljiv

Fudbaleri Marseja pobedili su Ren u 20. kolu Lige 1 sa 3:0, u duelu Kaena i Lila viđena su dva crvena kartona, a Monako je igrao bez golova s Monpeljeom. EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO Prvi gol za Marsej dao je Žerman u 35. minutu. Odličnim dodavanjem se u tom trenutku iskupio Tovan koji je u 27. minutu promašio penal.Strelac prvog gola se u poslednjem minutu prvog dela igre našao u ulozi asistenta kada je dobro pronašao Sansona, a do kraja se u strelce upisao i Tovan u 82. minutu. Njega je Luiz pronašao na drugoj stativi, Tovan ja šutirao glavom, a utisak je da je golman domaćih Kubek mogao bolje da reaguje. To nije promenilo rezultat koji je do kraja ostao u korist četvrtoplasiranog tima francuskog šampionata. Marsej trenutno ima 41 bod, devet manje od vodećeg Pari ...