SL: Remi u Subotici, Čuka ubedljiva na Brdu

Ekipe Spartaka iz Subotica i Vojvodine odigrali su nerešeno 1:1 u 22. kolu Superlige Srbije. Foto: FK Cukaricki U susretu dva tima koja se nalaze u gornjem delu tabele, videli smo dobar meč, koji je na kraju zasluženo završen podelom bodova. Domaći sastav poveo je u 11. minutu golom Stefana Hajdina. Spartak je kontrolisao ritam utakmice, međutim gosti su do izjednačenja došli pri kraju poluvremena. Nemanja Subotić bio je strelac u 45. minutu, pa se tako na pauzu otišlo sa ovim rezultatom. U nastavku meča bilo je prilika, ali su mreže mirovale do kraja utakmice. Fudbaleri Čukaričkog savladali su ubedljivo ekipu Rada sa 3:0. Izabranici trenera Lalatovića ubrzo su došli do gola, pošto su posle samo šest minuta igre zat...