Čelsi zakoračio u polufinale LŠ

Fudbaleri Čelsija stigli su nadomak plasmana u polufinale Lige šampiona, pošto su u prvom meču četvrtfinala savladali Porto rezultatom 2:0 (1:0). Foto: Profimedia Utakmica je igrana u Sevilji na stadionu "Ramon Sančes Pishuan", te Porto nije imao prednost domaćeg terena, odnosno, engleskom timu se ova dva gola pišu kao golovi u gostima.Tim Tomasa Tuhela se izdigao posle bolnog poraza pre tri dana od Vest Bromvič Albiona (2:5) na "Stamford bridžu" i prikazao potpuno drugačije lice. Istina, nije ni nešto preterano briljirao do postignutog prvog gola, zapravo, nije imao šut u okvir gola. A onda je u 32. minutu Mejson Maunt iskoristio veliku šansu u kojoj se našao posle dodavanja Žoržinja i zatresao mrežu.Foto: Profimedia Porto je imao prilike preko Pepea u finišu prvog poluvremena i Muse Marege n...

Izvor: SETimes